Hubice

Rotačná kefa na koberce

Vhodná na suché hĺbkové čistenie kobercov. Rotáciu kief zabezpečuje prúdenie vysávaného vzduchu. Nepotrebuje elektrický pohon. Obsahuje technológiu zabezpečujúcu optimálny prítlak štetín na povrch koberca. Šírka záberu: 27cm/Označenie: ACC-0980.

Hubica Deluxe

Kvalitná hubica s odľahčujúcim gumeným kolieskom. Hubica je určená na koberce aj tvrdé podlahy. Elegantné prevedenie. S kĺbom otočným vertikálne a na stranu. Vysúvateľné štetiny. Pre jej odolnosť je vhodná aj pre priemyselné použitie. Označenie: ACC 0483.

Univerzálna hubica

Klasická kombinovaná hubica na vysávanie kobercov aj tvrdých podláh. Vysúvateľné štetiny a nadčasové prevedenie. Dostupná v čiernom aj svetlošedom prevedení. Označenie: ACC 0484.

Úzka hubica

Má štetiny z konského vlasu a kolieska. Je ideálna na vysávanie tvrdých podláh (parkety, keramická dlažba, drevená podlaha, ...). Kvôli šírke je vhodná do priestorov, kde nie je veľké množstvo nábytku. Dodáva sa v dvoch šírkach: 36cm/G-011 alebo 30cm/ACC-31-NUERA.

Hubica na hladké podlahy

Podlahová hubica na hladké drevené a viacvrstvové lesklé lamelové podlahy s odnímateľnou jemnou bavlnenou (mopovou) kefou. Hubica chráni podlahy pred poškriabaním pri vysávaní. Vhodné na suché vysávanie. Kefa je na suchý zips a je možné ju prať v práčke. Označenie: SZN 352.

Hubica na vysávanie vody

Hubica na vysávanie vody z podláh a rovných plôch. S gumenými kolieskami, šírka 30 cm. Označenie ACC 0486/H1810.

Twinner NXT

Najnovší model špeciálnej švédskej sacej hubice na plávajúce podlahy + redukcia 32mm. Jedinečný patentovaný dizajn vytvára 360-stupňový silný sací efekt pre účinnejšie vysávanie aj v rohoch miestností a pri sokloch. Extrémne nízky profil umožňuje vysávanie pod nízkym nábytkom. Patentovaný otočný kĺb a klzné podušky umožňujú hladký prechod z jedného povrchu na druhý. Nenecháva farebné šmuhy na nábytku.

Univerzálna kefa na prach okrúhla

Multifunkčná kefka na prach so štetinami z konského vlasu. Jemné husté štetiny udržiavajú aj tie najnáročnejšie leštené povrchy bez prachu. Navyše po otvorení krídiel je možné ju použiť ako rovnú hubicu na čalúnené povrchy. Okrúhla časť kefky má 8 – 9 cm, rovná časť po vyklopení meria 16 cm. Označenie ACC 0976.

Kefa na prach okrúhla

Kefka na prach s prírodným vlasom na vysávanie nečistôt z menších plôch, nábytku, alebo zariadení. Jemné štetiny sa prispôsobia rôznym povrchom. Kefka má oválny tvar s priemerom 8 cm. Označenie ACC 0970/H1860.

Kefa na domáce zvieratá

Je určená pre domáce zvieratá s krátkym alebo stredným, hladkým vlasom. Vyčesané chlpy nebudú víriť po miestnosti, ale budú nasaté priamo do vysávača. Povysáva všetky alergény a odumreté bunky počas česania. Jednoduchá manipulácia.

Kefa na žalúzie

Kefa na vysávanie vertikálnych žalúzií. Označenie TD7080.

Hubica na čalúnené povrchy

Hubica na čistenie sedacích súprav a rôznych typov čalúnení so stredne dlhými štetinami. Odnímateľná kefka. Vhodné aj na čistenie interiéru automobilu. Šírka 15 cm. Označenie ACC 0945/H1840.

Hubica na sedacie súpravy

Hubica vybavená dvomi širokými pásmi s mikroštetinami, ktoré dôkladne odstránia všetky nečistoty z čalúnených povrchov. Prelisy s mikroštetinami sú vyberateľné a je možné ich umyť pod prúdom vody. Šírka 22 cm. Označenie ACC 0949.

Mini turbokefa

Špeciálna rotačná turbokefa je poháňaná vysávaným vzduchom. Mäkký hrebeň v kombinácii s rotujúcimi štetinami uľahčuje odstránenie najmä drobných čiastočiek, vlasov a zvieracích chlpov. Uľahčuje upratovanie sedacích súprav, kobercových schodov a látkových poťahov v interiéroch automobilov. Farba šedá, materiál plast, šírka 12 cm. Označenie BTO-30.

Štrbinová hubica

Úzka štrbinová hubica je určená na čistenie neprístupných miest a špár. V najužšej časti má šírku iba 1 cm, vďaka čomu sa jednoducho a komfortne dostane do najužších miest v domácnosti alebo v aute. Je dlhá 20,5 cm. Označenie ACC 17/H1850.