Montážou centrálnych vysávačov sa zaoberáme od roku 2001. Mnohoročné skúsenosti sú pre nás garanciou kvality, o čom svedčí aj viac ako 2000 inštalácií. Náš team zabezpečuje všetky činnosti okolo centrálneho vysávača, t.j. od naplánovania projektu, cez samotnú realizáciu až po záručný a pozáručný servis. Medzičasom sme sa v roku 2010 transformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Spokojných zákazníkov máme v rodinných domoch, hoteloch, penziónoch, polyfunkčných objektoch, ale aj v leteckých a výrobných prevádzkach. Od roku 2019 sa zaoberáme aj montážami priemyselných vysávačov vysokých výkonov pre priemyselných zákazníkov.


Kanadská značka HUSKY

HUSKY je najvýznamnejšou Kanadskou značkou vyrábajúcou čistiace zariadenia na údržbu podláh v domácnostiach, aj v komerčnej sfére.

Centrálne vysávačové systémy HUSKY sú známe po celom svete. Majú vedúce postavenie vďaka celkovej kvalite, neporovnateľnému výkonu a preukázanej spoľahlivosti. Agregáty HUSKY disponujú modernými systémami na kontrolu a riadenie so zameraním na dlhú životnosť a stabilný výkon.

HUSKY ponúka kompletný výber modelov centrálnych vysávačov. Sú to vysávacie jednotky na suché, mokré alebo kombinované vysávanie od najmenších bytových plôch až po veľké priemyselné objekty. Každý z nich sa dá ľahko nainštalovať v akomkoľvek type domu bez ohľadu na jeho vek.

Navyše má značka Husky vyvinuté kvalitné príslušenstvo s ľahkou vysávacou hadicou, ktoré vám určite uľahčí každé upratovanie.

História značky HUSKY v čase

Pozorné načúvanie požiadavkám klientov umožnilo spoločnosti HUSKY vyvinúť to najlepšie vybavenie v oblasti podlahovej údržby. HUSKY pomáha vytvoriť pohodlné prostredie na pracovisku aj doma účinným odstraňovaním suchých a tekutých nečistôt.

 • 1969

  Pierre Hébert navrhol a vyrobil prvý kompletný, centrálny, vysávací systém na svete. Pierre a Giles Hébertovci zakladajú spoločnosť HUSKY a od tohto momentu sa meno HUSKY stáva synonymom mimoriadnej spoľahlivosti.
 • 1971

  HUSKY získava ocenenie „Design Canada“ od kanadského ministra hospodárstva za model G- 230.

 • 1974

  Husky vyvíja a predáva prvý „Wet and Dry“ (kombinovaný) centrálny vysávač na svete, ktorý umožňuje vysávanie suchých aj mokrých nečistôt.
 • 1988

  HUSKY získava ocenenie za vynikajúcu kvalitu (Excellence Award) od kanadského ministra hospodárstva.
 • 1992

  HUSKY zriaďuje oddelenie predaja a veľkosklad pre Európu vo Francúzsku.
 • 1995

  HUSKY získava akcie Burnside.
 • 1997

  HUSKY vyváža viac, ako 50% výrobkov za hranice Severnej Ameriky.
 • 2000

  HUSKY kupuje spoločnosť Soluvac a stáva sa jedinou celosvetovou spoločnosťou, ktorá vyrába a dodáva kompletnú škálu centrálnych vysávačov. V portfóliu sú agregáty na suché, kombinované (suché aj mokré) aj bezúdržbové vysávanie s vypúšťaním do kanalizácie.
 • 2005

  Viac než 57% výrobkov HUSKY sa predáva vo viac ako 30 krajinách sveta.
 • 2010

  CVS HUSKY majú zjednotený dizajn, rozšírené, diagnostické funkcie, nové motory a príslušenstvo. Bezkonkurenčná rozšírená záruka na agregáty 25 rokov a na príslušenstvo 5 rokov.
 • 2017

  Výrobca vysávačov HUSKY spoločnosť NUERA Air získava majoritné postavenie na trhu a stáva sa najväčším producentom centrálnych vysávačov na svete.
 • 2020

  Husky je medzinárodne uznávaná značka pre svoju kvalitu, odolnosť, vysoký výkon a dlhú životnosť. Pri výrobe vysávačov dlhodobo používa recyklovaný hliník a oceľ. Neustále prináša nové a inovatívne spôsoby vysávania.
parallax background

Máte záujem o naše produkty?