Výkon a efektivita

Vysávače HUSKY dosahujú neprekonateľný výkon. Majú niekoľko násobne vyšší sací výkon, účinnosť a v konečnom dôsledku aj úsporu energie.

Sú 2-8 krát výkonnejšie než prenosné, či robotické vysávače. Upratovanie je efektívnejšie a rýchlejšie. Klasický prenosný vysávač vymeníte v priemere každých 3-5 rokov. Jednotky HUSKY sú skonštruované tak, aby vydržali 10-tky rokov. To dokazuje aj 25 ročná, tzv. doživotná záruka.

Skutočne sa zbaviť nečistôt znamená mať skvelú technológiu na odvod prachu ku ktorej neodmysliteľne patrí vysoký výkon.

Sací výkon vysávača je približne 1/3 jeho udávaného príkonu. Klasické vysávače dnes majú na základe opatrení EÚ limitovaný príkon na maximálne 900 Wattov.

Robotické vysávače sa neustále zlepšujú a vedia si poradiť už aj s väčšími nečistotami, ale ich reálny sací výkon sa pohybuje okolo 10 Wattov.

Centrálne vysávače nemajú žiaden limit a ich výkon sa riadi iba potrebou optimálnej sacej sily. Tá je pri ich príkone cez 2000 Wattov okolo 640 Wattov sacej sily. Väčšia sacia sila znamená dôkladnejšie vysávanie nečistôt, skrátenie času upratovania a v tomto prípade aj okamžité odstránenie alergénov z nášho obytného priestoru.