Chránime Vaše zdravie

Centrálne vysávače HUSKY sú konštruované na maximálny výkon vo všetkých oblastiach. Z vašej domácnosti tak povysáva všetok prach a nečistoty bez toho, aby sa v priestore vírili a dostávali sa tak do ovzdušia.

Vzduch v miestnosti počas vysávania s centrálnym vysávačom HUSKY zostáva čistý, pretože neuvoľňuje do priestoru ani tie najmenšie častice prachu a zápachu. HUSKY povysávaný prach a nečistoty odvedie potrubím do zbernej nádoby. Nasávaný vzduch prefiltruje a aj tie najmenšie častice prachu, peľu a častice iných nečistôt (čiastočky srsti a kože zvierat, roztoče v prachu, plesne, atď.) vyfúkne cez výfukové potrubie z domu von do ovzdušia. Tým pádom sa prach a nečistoty v domácnosti nevíria.

Základný princíp bežného vysávania spočíva v tom, že tieto vysávače nasávaný vzduch prefiltrujú a vyfukujú späť do miestnosti. Ľahko to spoznáte podľa nepríjemného zápachu, ktorý sa pri vysávaní uvoľňuje do miestnosti.

Centrálny vysávač HUSKY neuvoľňuje do priestoru v ktorom sa vysáva ani tie najmenšie častice prachu a zápachu. HUSKY je ideálny pre alergikov, astmatikov, ľudí citlivých na prach, ale aj pre tých, ktorí majú radi čistý domov..