Husky

Zdravie

Zdravie

Znečisťujúce látky, ktoré sa nachádzajú vo vnútornom vzduchu, ako čiastočky kože a srsti zvierat, roztoče v bytovom prachu, plesne a peľ sú bežnou príčinou alergií a iných zdravotných problémov. Používanie správneho vysávača môže výrazne obmedziť mieru vášho vystavenia sa týmto časticiam prenášaných vzduchom.

Vzduch v miestnosti počas vysávania s centrálnym vysávačom HUSKY zostáva čistý a nie je zvírený prach v miestnosti. Je ideálny pre alergikov, astmatikov, ľudí citlivých na prach, ale aj pre tých, ktorí majú radi čistý domov.

Bežné domáce vysávače nasávaný vzduch filtrujú a vyfukujú prefiltrovaný vzduch s malými časticami prachu a zápachu naspäť do miestnosti. Spoznáte to podľa nepríjemného zápachu, ktorý sa okamžite uvoľňuje do miestnosti.

Centrálny vysávač HUSKY neuvoľňuje do priestoru v ktorom sa vysáva ani tie najmenšie častice prachu a zápachu. HUSKY nasávaný vzduch filtruje a aj tie najmenšie mikro častice prachu vyfúkne cez výfukové potrubie z domu von do ovzdušia. To znamená, že filtrovaný vzduch sa nevráti naspäť do miestnosti a nevíri prach v miestnosti.

© 2001. T.M.Age Slovakia spol. s r.o. - poradenstvo, predaj, montáž a servis centrálnych vysávačov na suché aj mokré vysávanie.
Created by 701studio s.r.o.