Husky

Team spoločnosti T.M.Age Slovakia, spol.s r.o. sa už od roku 2001 zaoberá realizáciou centrálnych vysávačov kanadského výrobcu zn. HUSKY. V roku 2010 sa firma transformovala na spol. s r.o. Za obdobie od vzniku firmy sme realizovali už niekoľko tisíc realizácii do rodinných domov, hotelov, penziónov, ako aj priemyselných, administratívnych a leteckých objektov.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI A ZNAČKY HUSKY

Centrálny vysávač

Centrálne vysávacie systémy HUSKY sú známe po celom svete. Majú vedúce postavenie vďaka celkovej kvalite, neporovnateľnému výkonu a preukázanej spoľahlivosti. V súčasnej dobe disponujú agregáty HUSKY všetkými modernými systémami na kontrolu a riadenie výkonu so zameraním na dlhú životnosť a stabilný výkon.

Jednotka v zariadeniach na údržbu podlahových plôch.

HUSKY je najvýznamnejšou Kanadskou spoločnosťou vyrábajúcou čistiace zariadenia na údržbu podláh v domácnostiach, aj v komerčnej sfére.

Od roku 1969 vyvíja riešenia pre účinné čistenie a zvyšuje kvalitu svojich zariadení... A to bol len začiatok!

Spoločnosť začína ponúkať prvé čistiace zariadenia v roku 1969, keď jej zakladateľ pán Pierre Hébert navrhol a vyrobil prvý kompletný, centrálny, vysávací systém na svete. Vtedy sa meno HUSKY stalo synonymom mimoriadnej spoľahlivosti a značkou s vedúcim postavením na trhu vďaka neustálejinovácii.

Pozorné načúvanie požiadavkám klientov umožnilo spoločnosti HUSKY vyvinúť to najlepšie vybavenie v oblasti podlahovej údržby. HUSKY pomáha vytvoriť pohodlné prostredie na pracovisku aj doma účinným odstraňovaním suchých a tekutých nečistôt. Spoľahlivá kontrola hygieny prostredia prispieva k ochrane vášho zdravia, ako aj konštrukcie budov.

  • 2010 CVS HUSKY majú zjednotený dizajn, rozšírené, diagnostické funkcie, nové motory a príslušenstvo. Bezkonkurenčná rozšírená záruka na agregáty 25 rokov a príslušenstvo 5 rokov.
  • 2005 Viac než 57% výrobkov HUSKY sa predáva vo viac ako 30 krajinách sveta.
  • 2000 HUSKY kupuje spoločnosť Soluvac a stáva sa jedinou celosvetovou spoločnosťou, ktorá vyrába a dodáva kompletnú škálu centrálnych vysávačov. V portfóliu sú agregáty na suché, kombinované aj bezúdržbové vysávanie.
  • 1997 HUSKY vyváža viac, ako 50% výrobkov za hranice Severnej Ameriky.
  • 1995 HUSKY získava akcie Burnside.
  • 1992 HUSKY zriaďuje oddelenie predaja a veľkosklad vo Francúzsku.
  • 1988 HUSKY získava ocenenie za vynikajúcu kvalitu (Excellence Award) od kanadského ministra hospodárstva.
  • 1974 Husky vyvíja a predáva prvý wet and dry (kombinovaný) centrálny vysávačový/vysávací systém na svete.
  • 1971 HUSKY získava ocenenie „Design Canada“ od kanadského ministra hospodárstva za model G- 230.
  • 1969 Pierre a Giles Hébertovci zakladajú spoločnosť HUSKY a rozbiehajú výrobu. HUSKY je prvým výrobcom, ktorý používa polyetylén pri výrobe podtlakovej nádrže.

Nič mu neunikne.

HUSKY ponúka kompletný výber modelov centrálnych vysávačov. Sú to najjednoduchšie vysávacie jednotky s vymeniteľným vreckom, potom cyklónové hybridy, ďalej agregáty wet and dry pre kombinované vysávanie, nasledujú cyklónové real cyklonic, až po najvyspelejšie bezúdržbové jednotky H2O.

Každý z nich sa dá ľahko nainštalovať v akomkoľvek type domu bez ohľadu na jeho vek. Navyše vysávače HUSKY sú schopné obsiahnuť priestor až 1500 m2 udržiavanej plochy.

Kvalitné príslušenstvo s ľahkou vysávacou hadicou vám určite uľahčí každé upratovanie.

© 2001. T.M.Age Slovakia spol. s r.o. - poradenstvo, predaj, montáž a servis centrálnych vysávačov na suché aj mokré vysávanie.
Created by 701studio s.r.o.