Husky

Ekológia

Spoločnosť HUSKY a životné prostredie

Pri kúpe vysávača vždy myslite na to, aký je dôležitý dopad na životné prostredie. Udržateľný rozvoj sa týka uspokojenia dnešných potrieb bez toho, aby boli ohrozené potreby budúcich generácií.

Predstavujeme tri dôvody, prečo výrobok Husky prinesie pridanú hodnotu akémukoľvek ekologickému projektu.

Nižší dopad na životné prostredie

Systémy centrálneho vysávača Husky sa skladajú prevažne z recyklovanej ocele a hliníka, dvoch najviac recyklovaných materiálov na svete:

  • Pri recyklácii hliníka a ocele sa spotrebuje o 95 % menej energie ako pri získavaní z rudy, čo výrazne zmenšuje emisie skleníkových plynov.
  • Hliník a oceľ je možné recyklovať opakovane, vďaka čomu sa znižuje znečistenie vody a pôdy pri ťažbe.
  • Plastový odpad má nepriaznivý vplyv na pôdu, vodné toky a oceány.

Spotrebujte menej, spotrebujte lepšie

Vysávače Husky kombinujú výkon a účinnosť, a tak dosahujú reálnu úsporu energie. Silný stroj na čistenie znamená menej času na čistenie. Systémy centrálneho vysávania sú 4 až 8 krát výkonnejšie ako prenosné a robotické vysávače. To znamená, že upratovanie prevediete efektívnejšie a v kratšom čase. Prenosný vysávač budete v priemere meniť každých 5 až 8 rokov a všetko končí na skládkach odpadu. Oproti tomu, Husky vysávače sú konštruované tak, aby vydržali. Pri správnej starostlivosti a údržbe Vám budú slúžiť celý život, čo dokazuje až 25 ročná záruka.

Dýchajte vo svojom domove čistý vzduch

Čistý domov ja základom zdravého bývania. Je dokázané, že centrálny vysávač Husky odstráni prach, alergény a ďalšie znečisťujúce látky z obývaného priestoru efektívnejšie a s menším hlukom, ako bežný prenosný vysávač. Pre zdravie a pohodlie rodiny nerobte žiadne kompromisy. Najzdravším dostupným vysávačom je systém centrálneho vysávania od spoločnosti Husky.

V spoločnosti Husky sa zameriavame na uľahčenie Vášho života pomocou nových a inovatívnych spôsobov čistenia Vášho domova.

© 2001. T.M.Age Slovakia spol. s r.o. - poradenstvo, predaj, montáž a servis centrálnych vysávačov na suché aj mokré vysávanie.
Created by 701studio s.r.o.